סורקים, מקליקים לייק ומצטרפים לדף האוהדים

דרכים יצירתיות לשימוש בקוד – תראו מה עוד ניתן לעשות עם QR קוד

סורקים, מקליקים לייק ומצטרפים לדף האוהדים

קוד QR לקידום דף האוהדים בפייסבוק

הטלפונים הסלולריים מהווים את פריצת הדרך באימוץ טכנולוגי המהיר ביותר, אולי מאז המצאת הגלגל… למה? כי בעודנו מחוברים כמעט 24/7 לטלפון הנייד, הם באותה העת משחררים אותנו ומספקים לנו ניידות.

אנו בתקופה בה הטלפונים הפשוטים מפנים את מקומם לטלפונים חכמים (הסמרטפונים), השימוש בטלפונים אלו מזמן חצה את קו הייעוד שלהם, כיום אנו למעשה נהנים מעולם ווירטואלי מלא באמצעות המכשירים הניידים.  כיום הם משמשים אותנו לתעבורת מידע, לשיתוף בחוויות, לחיפוש מידע, לשיחות אינטרנטיות, שיחות וידאו ולעיתים גם לשיחות טלפון.

חשוב להבין שכיום, יותר ויותר אנשים משתמשים בטלפון החכם כמקום מרכזי לצריכת מידע ולניהול הזמן.  אנו מעדכנים כל דבר במדיה החברתית, מסנכרנים את היומן בפעילויות מן הרשת החברתית ליומנים האישיים ועוד ועוד.

הטלפון הפך להיות מרכז התקשורת שלנו עם הסביבה, הן העסקית והן החברתית, ולכן השימוש ב QRCode ממש מתבקש לקידום הפעילות העסקית.  כל מה שהמשתמש צריך לעשות הוא לסרוק את הקוד, וכבר המידע מוצג לפניו. 

כך נוכל להגדיל את מעגל הלקוחות החדשים, להציג בפניהם חידושים ועדכונים הקשורים לפעילות העסקית שלנו, לחשוף אותם למידע חיוני בזמן אמת, לספק מידע על מבצעים חמים בחנויות המועדפות עליהם, להזמין אותם לאירועים ועוד.

שימושים חביבים באמצעות QR  קוד:

הדגמה לשימוש במוצר – אפשר להטביע את הקוד על אריזת המוצר, בסריקת הקוד מקבלים קישור לסרטון וידאו המציג כיצד יש להתקין את המוצר החדש.  כך חוסכים את זמן קריאת המדריך להתקנת המוצר החדש (בינינו, מי קורא את המדריכים האלו?…)

פתרון בעיות – תחשבו על בעיה שהלקוחות שלכם נתקלים בה, לעיתים אף שוב ושוב, תנסו להיזכר בשאלות ששואלים אתכם בעסק, פעם אחר פעם ותייצרו סדרת סרטוני ווידאו קצרים, עם תשובות / פתרונות לבעיות הקשורות בעסק שלכם.  ברכיבי התקשורת השיווקית שלכם, בפליירים, במגנטים, ובכל פלטפורמה פרסומית מתאימה, הוסיפו את הקוד וכתבו לידו – סרקו וקבלו את התשובות ל… (לבעיה שאתם פותרים, כמובן).

הרשמה לאירוע – אתם מפרסמים אירוע המחייב הרשמה מוקדמת, הכינו מבעוד מועד את המידע הפרסומי באמצעות דף נחיתה ממוקד ברשת, הכינו קוד המוביל את הלקוח ישירות לדף המתאים.

המלצות – חנות ספרים יכולה להשתמש בקוד לשם המלצה על ספר.  בעוד הלקוח מתלבט אם לרכוש ספר זה או אחר, הוא יכול לסרוק את הקוד ולקרוא חוות דעת קצרה של אחד העובדים בחנות, או הלקוחות שכבר קראו והסכימו לשתף את הקוראים הבאים. 

תנועה לאתר הבית – לקחת את הלקוחות שמגיעים אליך לעסק באופן פיסי ולאפשר להם גישה מהירה לאתר האינטרנט שלך, אולם, אם תנתבו את הלקוחות לדף הבית באתר, סביר להניח שקשה יהיה למקד אותם במידע ספציפי, ולכן מומלץ להעביר אותם לדף הנחיתה, בו ניתן להציג מידע חשוב וממוקד. כמובן שדף הנחיתה צריך להיות מותאם לצפייה בסלולר, אחרת התסכול יעיב על התוצאה הרצויה.

הגדלת המעגלים במדיה החברתית– באמצעות מסר קצר ופשוט, אפשר להביא לקוחות חדשים לדף האוהדים.  גם הדף הוא קישור ברשת, אך סריקת הקוד מביאה את הלקוח הבא ישירות אליו, במקום לדף באתר, וכך ניתן להגדיל את האוהדים בדף, כמובן, רק את אלו שרלבנטיים לעסק שלנו.  רוצים לייצר קוד דומה לזה המופיע בפוסט? ניתן לעשות זאת בקלות באתר www.likify.net ואל תשכחו לסרוק את הקוד ולהצטרף למעגל האוהדים של Wise Way ליווי שיווקי  😉

7 תגובות
 1. איציק שדה
  איציק שדה says:

  הי טל.
  תודה רבה על הטיפים.
  כבר מיישם את זה למדבקה על המוצר,
  להפניה לסרטון הוידיאו.
  תודה רבה ויום קסום,
  איציק שדה.

 2. טל פרנק בן-משה
  טל פרנק בן-משה says:

  הי איציק – מחכה לראות תמונה עם המדבקה,
  תעלה אותה לדף הפייסבוק – שכולם ייהנו וישכילו!

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.