טל פרנק (בן-משה) | מאסטר בשיווק ומומחית במיתוג.  WiseWay® ייעוץ ואסטרטגיה שיווקית.
למעלה מ 18 שנות ניסיון בשיווק בעולם העסקים הבינלאומי (עצמאית החל מ 2011).

הדרך בה אני רואה שיווק מנצח, היא בהסתכלות רחבה, חתירה להבנה עמוקה של הערכים החשובים בעיני הלקוח הפוטנציאלי של הארגון.  הבנה זו, מובילה להגדרת אסטרטגיה מנצחת, אסטרטגיה עסקית-שיווקית המניבה תוצאות ברורות בשטח.

בארבע השנים האחרונות, כיועצת שיווק עצמאית, נחשפתי לשינויים הרבים שחלו בעולם השיווק הדיגיטלי.  בהשפעה של הרשתות החברתיות על התנהלות מותגים ובעוצמה של תוכן שיווקי כמקדם פעילויות עסקיות.   במהלך תקופה זו הכשרתי עסקים רבים לבניית תשתית שיווק אינטרנטית, כזו שמאפשרת כמעט לכל עסק, גדול כקטן, לפעול ביעילות ובאופן ממוקד בזירה העסקית.

בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך שחברתי ועסקי, אחד הם.  כיום יותר חברות מבינות את החשיבות בפעילות חברתית שאינה למראית עין, אלא, חלק אינטגרלי מההוויה העסקית.  הניו-מדיה מאפשרת חיבור מהיר בין עסקים לאנשים, וכל זאת בתקציבים הגיוניים.

לפני היותי עצמאית, כיהנתי כמנהלת שיווק בחברה חקלאית גלובלית.  כחלק בלתי נפרד מתפקידי כמנהלת שיווק בחברה, עסקתי בחיזוק המוניטין של הארגון כחברה מובילה בחדשנות שיווקית.  באמצעות מיתוג נועז ושימוש במוטיבים לא שגרתיים, צלחתי הטמעה של המותג במספר שווקים ברחבי הגלובוס, הן בצפון אמריקה, באגן הים התיכון ובסין הרחוקה.  פעילות תקשורת שיווקית ממוקדת זו בפריסה עולמית, תרמה לחברה להיתפס כארגון גלובאלי איכותי, אמין ומוביל שוק.  במהלך שנות עבודתי בחברה, עסקתי בתפקיד פיתוח עסקי וניהול צוותי עובדים.

היכולת שלי היא ללמוד את הארגון, לרדת לעומקם של האתגרים ולזהות את ההזדמנויות העסקיות, לתרגם את המידע לתועלת הארגון ולנסח  מסר שיווקי ממוקד, הפוגש את הלקוח של הארגון בכל נקודת זמן ומקום.

 

בוגרת במנהל עסקים | המסלול האקדמי של המכללה למנהל 1995

מוסמכת בשיווק MSc Marketing – CUNY Baruch New York 2005

Wise Way to Success הדרך לעסקים מצליחים / tal@wiseway.co.il / טל. 052-2932051

דף הפייסבוק:   www.facebook.com/WiseWaytoSuccess /

 

ואם להיות קצת פחות רשמית… גדלתי בקיבוץ יראון, אי שם בגליל העליון.  אמא לאלה ועפר, בת זוג לאלי כהן,  מטפחת את משפחתי בשמחה ואהבה, בכפר הנוער כנות.