5 דרכים להגדלת אחוז ההמרה בדפי נחיתה


דפי נחיתה הם המילה החמה בהגדלת תוצאות בפעילות עסקית / שיווקית באינטרנט בימים אלו.

לעיתים קרובות אנו מוצאים את עצמנו משקיעים רבות בתכנון האתר, בהכנסת תכנים מעניינים, בבחירת מילות החיפוש המתאימות, ביצירת פרסומות ובהבאת תנועה לאתר, בין אם בתשלום או בדרכים אורגניות. אך, על פי רוב הזמן המושקע באתר הוא כה רב, לעומת אחוזי ההמרה הנמוכים שאנו משיגים.

אחוז ההמרה משמעותו – הפיכת מבקר אקראי באתר ללקוח פוטנציאלי, או במילים אחרות – יצירת ליד (תחילתו של קשר עם הלקוח).

ההבחנה בין דף נחיתה ‘טוב’ ל’לא טוב’ בא לידי ביטוי באחוזי ההמרה שדף הנחיתה מייצר עבורנו.

לדפי נחיתה מטרות שונות, אך המשותף לכולם הוא הצורך להניע את המבקר לפעולה כלשהיא, לעיתים נרצה רק לקבל את פרטי הקשר על מנת לצרפו לרשימת תפוצה של בעלי עניין משותף, ולעיתים נרצה את פרטיו על מנת למכור לו מוצר שבו התעניין.  אין זה חשוב מה המטרה, כל עוד היא ברורה ליוצר דף הנחיתה.

הדבר החשוב ביותר בעת תכנון ויצירת דף נחיתה – להבין מה הערך הנתפס בעיני הלקוח, מה הלקוח מחפש? עם נדע מה התועלת שהמבקר באתר מצפה לקבל ובתמורה נציג לו את הערך בצורה ברורה ועניינית, נגדיל את הסיכוי להשארת הפרטים באתר.  

מי קודם? ראשית נתמקד באלו שכבר מגיעים כיום לאתר, ננתח את ההתנהגות הנוכחית שלהם, באמצעות כלי ניתוח סטטיסטיים המסופקים לנו על ידי מנועי החיפוש, ובדרך זו נדע מה עלינו לשפר על מנת להשאיר אותם ולהביא מבקרים נוספים.  יש האומרים כי באמצעות שינוי מינורי בדף נחיתה ניתן להגדיל את אחוזי ההמרה בעשרות אם לא במאות, והסוד טמון במיקוד בתועלות לעומת תכונות.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.