כרטיס הביקור בעידן המדיה החברתית – איך אפשר לעדכן תוכן דינמי בכרטיס הביקור הסטנדרטי

האם גם לך קרה שהדפסת כרטיסי ביקור ואחרי זמן קצר מאוד, הפרטים כבר השתנו?

הגעת לכנס חשוב או לפגישה ושכחת את כרטיסי הביקור במשרד, מה עושים?

בעידן בו הדברים משתנים תדיר, ישנה חשיבות גבוהה מאוד להיותנו מעודכנים וליכולת שלנו לעדכן את הלקוחות והעמיתים, איתם אנחנו נפגשים.  האם כרטיס הביקור המסורתי, זה החופן בחובו את הטלפון, האימייל וכתובת האתר שלנו, האם הוא באמת משרת אותנו בהיבט העסקי?

בימים בהם כמעט כל אחד מחזיק טלפון חכם, מה דעתכם לנסות ולצאת מהקופסה (ולהיכנס לאחרת…) ולהכין את קוד הQR העסקי שלכם?

מהו אותו קוד ומה אפשר לעשות איתו?

זהו סוג של ברקוד, המקדד מידע טקסטואלי בצורה גרפית מרובעת.  הקוד הומצא במקור לשימושים אחרים, אך בעידן של טלפונים חכמים ומצלמות סלולריות, ניתן להשתמש בו לקידום הפעילות העסקית שלנו.  הקוד מוצג כריבוע עם אוסף של נקודות וצורות והכל בשחור, את הקוד ניתן לקרוא בקלות מכל מכשיר לסולרי נייד עם מצלמה ואפליקציה פשוטה המותקנת עליו. השימוש הוא כל כך פשוט, שכדאי לכל אחד מאתנו לאמץ אותו. 

מגדירים מידע בתוך המקדד (www.qrcoder.co.il), ניתן להכניס שם מלא, שם העסק, אתר אינטרנט, דף הפייסבוק, פרטי יצירת קשר, תמונת לוגו ומידע טקסטואלי.  מיצרים את הקוד ושומרים אותו.

את הקוד עכשיו ניתן להדפיס על גבי כרטיס הביקור הרגיל שלנו, וכך מקבל הכרטיס יכול לעדכן את הפרטים שלנו ברגע אחד, בו הוא מכוון את מצלמת הטלפון הסלולרי שלו וקורא את הקוד, ומיד מגיע לפרטים שהזנו.

זוהי למעשה במה לפרסום של העסק, אמנם לא סקסי במיוחד, נראה ריבוע שחור, ולעין רגילה קשה לראות את הבידול בין ריבוע אחד למשנהו, אבל תחשבו כמה מידע אפשר להכיל בתוכו. טיזר קטן לידו ואתם יכולים לפרסם קמפיין שלם, את כל המידע אודות הסמינר / הכנס שאתם מקיימם או מוצר חדש שאתם משיקים.  תהיו יצירתיים בשימוש שלכם בקוד QR, תשתפו את העמיתים והלקוחות בקוד על גבי הרשת החברתית, באתר שלכם ובכל מדיה בה אתם מפיצים מידע אודות העסק שלכם. כך הצופים יוכלו בקלות להיות מוזנים ממידע נוסף אודותיכם.

הוא יכול להיראות נקי מכל פרט מזהה, ורק מי שיכוון את קורא הקודים יוכל לדעת מה מסתתר מאחוריו, והוא יכול להכיל גם פרטי מידע מקדימים, כולל בחירת צבעים ייחודית, חישבו על שימוש בצבעי המותג כחלק מהקוד.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.