על הקשר בין מותגים וחג האהבה

כי כששמחים קונים יותר - על הקשר בין מותגים וחג האהבהאנו, בעלי העסקים השוקדים כל העת בעבודתנו, חלקנו מצליחים יותר וחלקנו פחות, האם עצרנו רגע להביט מסביב ולזהות הזדמנויות? לא רק כאלו שיכולות להניב לנו רווחים אדירים, לא על ‘להיות מיליונר ביום אחד’ אני מדברת, אלא, על ההזדמנויות שעומדות לפתח דלתנו ולעיתים, מרב עומס ועייפות, אנחנו מזהים אותם (או שלא…) רק אחרי שחלפו.

אז הנה אחת כזו – חג האהבה!

מה לחג האהבה ולמותג העסקי שלנו? מה לחג האהבה ולרווחיות העסק שלנו?  שאלה טובה.

חנויות הפרחים, היקבים, פינוקי הספא למיניהם כבר מזמן הבינו שזה יום נפלא לפנק אותנו במגוון מבצעים מפתים, וכך להגדיל את המכירות ולו ליום אחד (או סופ”ש), כך גם האמנים שמתרוצצים בין פסטיבל ליל ירח לפסטיבל גליל ואחרים.

אך חג האהבה הוא בשביל כולנו – כל אחד מאתנו יכול למצוא את הדרך לפנק את לקוחותיו, לחשוב על דרך לחיזוק והידוק הקשר עם הלקוחות, וליהנות מהחגיגיות של טו באב כמעין גשר, בינו לבין הלקוח.  הלקוחות שלנו מחכים לשמוע מאתנו, לקבל תשומת לב חגיגית, ולא רק בראש השנה ובפסח, והנה נקרית בדרכנו כזו, רק שמרביתנו, בעלי העסקים לא מזהים אותה בזמן.

חג האהבה הוא הזדמנות נהדרת להעלאת מפלס השמחה והאושר, והלא ידוע כי אנשים שמחים קונים יותר! הסתכלו על המוצר או השירות שלכם, תנסו להבין מה גורם לכם אושר ותעבירו את זה הלאה!

תביטו סביבכם, אולי תוכלו ליצר שיתופי פעולה חגיגיים וכך להגדיל את קהל הלקוחות שלכם, וכל זה תחת כנפי האהבה.

שיהיה לכם חג אהבה שמח, מרגש ומהנה! 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.