איך מוצאים זמן ליצירת תוכן שיווקי באינטרנט

יש לי עסק לנהל! אין לי זמן להיות עיתונאי/סופר/תסריטאי (השלם את החסר…) איך מוצאים זמן ליצירת תוכן לשיווק באינטרנט?

איך מוצאים זמן ליצירת תוכן שיווקי באינטרנט

אל תיתנו לזמן לנהל אתכם!!!

האם המונח “כלכלת תשומת הלב” מוכר לך? זוהי המציאות בה אנו חיים כיום.  הזמן הוא המשאב היקר ביותר שלנו, בעלי העסקים והמנהלים.  איננו עיתונאים, וגם לא סופרים, אולם היום כולנו ‘בלוגרים’.  המשמעות היא – יוצרים טונות רבות של תוכן…

אבל מי מצליח למצוא את הזמן ליצור תוכן רלבנטי לקוראיו, בעל ערך מוסף אמיתי, בעודו מנסה לנהל את עסקיו?  זמן הוא האתגר האמיתי!

הגיע הזמן להפסיק עם התירוצים ולהתחיל לתעדף את הפעילויות שלנו.

האם בדקת פעם עד כמה התוכן שלך משמעותי עבור לקוחותיך? מתי חידשת את התוכן שלך באתר? האם השינויים המהירים בעולם הווירטואלי מקבלים במה הולמת באתר הבית שלך, או שזנחת אותו מיום שהקמת אותו?

אנו נמצאים בעידן בו החדשות משתנות בקצב הפייסבוק, כדי לקבל את העדכונים החשובים אנחנו אפילו לא מחכים לרגע בו נשב ליד מחשב, אנחנו ניזונים מחדשות בטלפון הנייד או בטאבלט.  עסקים מדברים על עצמם ומקווים שהלקוחות ידברו עליהם עוד יותר, וכל זה קורה, במעגלים גדולים ובמהירות – באינטרנט! 

להקים אתר אינטרנט, דף אוהדים בפייסבוק או כל נוכחות ווירטואלית אחרת זה חשוב, אבל לא לעדכן אותה, זו שגיאה טקטית אמיתית!!!

אין זה אומר שמהיום כל אחד מאתנו הופך להיות כותב מאמרים, עיתונאי או סופר, אך בהחלט חשוב להזין את המדיה בתכנים בעלי ערך ללקוחותינו. 

איך נמצא את הזמן ליצירת תוכן מעניין?  התחילו כבר עכשיו בפעולה אחת פשוטה: הכניסו ליומן המשימות השבועי שלכם, 2 משבצות זמן: אחת ליצירת התוכן והשניה לתכנון התוכן.  נתחיל דווקא בשנייה,  חושבים על הנושאים החשובים שעליהם תרצו לכתוב, לדבר, להצטלם במהלך החודש הקרוב.  ערכו מפת תוכן עתידית, כזו שרשימת הנושאים בה תספיק לשבועות ספורים. 

הצעד הבא הוא לפתוח קובץ במחשב (או תזכיר בנייד) בו אתם כותבים פסקאות קצרות, בכל פעם שנופלת עליכם המוזה, שמשהו גורם לכם להבין ש”זה בדיוק מה שמעניין את הלקוח שלי” או “על השאלה הזו עניתי כבר 3 פעמים השבוע”.  כתבו לעצמכם snippets (תזכירים קצרים), ופעם בשבוע, ביום ובשעה שסימנתם לכם מראש ביומן, שעות ספורות ליצירת תוכן, הסתכלו ברשימת הנושאים, עברו על הפתקאות השונות וכתבו 2-3 פריטי תוכן שונים.

טיפ קטן – באינטרנט אנחנו רגילים לקרוא פוסטים קצרים, כ- 400 מילה, אם כתבתם מאמר ארוך, חישבו איך ניתן לפצל אותו לשני מאמרים שונים, שכל אחד נוגע באותו הנושא מזווית שונה, או פשוט לתת חלק א’ וחלק ב’ למאמר.  והנה סיימנו עוד שבוע ובו פריטי תוכן חדשים במרחב האינטרנטי של העסק שלנו. 

 

1 תגובה

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.