האם ציר הזמן זולג גם לקבוצות בפייסבוק?

הקבוצות קיבלו ‘מתיחת פנים’ בעיצוב? מעכשיו אפשר להוסיף תמונה ראשית גם בקבוצה.

השינוי החל בכך שפייסבוק יצרו קולאז’ מהתמונות של חברי הקבוצה, כאשר החברים הפעילים (אלו שכתבו לאחרונה), תמונותיהן מופיעות ובנוסף להן באופן אקראי יתר חברי הקבוצה.

עכשיו אפשר להחליף את הקולאז’ בתמונה אחת, מה שמאפשר לקבוצה לקדם מסרים שיווקיים בין חברי הקבוצה, בדרך שלא הייתה אפשרית קודם לכן.

ראו דוגמא:

גודל התמונה המיטבי לקבוצות הוא: רוחב 802 פיקסלים, גובה 250 פיקסלים.  בחרו תמונה מתאימה מתוך המחשב והעלו אותה כבאנר שיווקי המקדם את הקבוצה.

 

ציר הזמן גם בקבוצות

ברירת המחדל של הקבוצות הוא כרגע הקולאז’ המורכב משמונה תמונות של חברי הקבוצה.  התמונות מופיעות בשקיפות מסוימת, כאשר עוברים עם העכבר על אחת התמונות, ניתן לראות את שם החבר/ה בקבוצה.  הקלקה על התמונה של אותו אדם מובילה אותנו ישירות לציר הזמן בפרופיל האישי שלו/שלה.

היות ומדובר בשינוי שעדיין לא קיבל פרסום רשמי של פייסבוק, ניתן להבין שזהו שלב ביניים בשינויים שעדיין עשויים להגיע לקבוצות, וכפי הנראה זו גם הסיבה שכרגע, ישנן קבוצות שגם חברי הקבוצה יכולים לשנות את התמונה הראשית.  סביר להניח שמדובר בבאג במהלך השינוי ושבקרוב רק מנהלי הדף יוכלו להכיל

שינויים אלו.

 

מנהלים קבוצה? החלטתם לשנות את התמונה הראשית? מוזמנים לשתף אותנו – האם זה תורם לקבוצה להעברת המסרים השיווקיים או מהווה גורם מפריע?

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.